Over ons

Scholen voor Duurzaamheid is het programma van IVN voor VO. IVN is een maatschappelijke organisatie en heeft als missie: bijdragen aan een duurzame samenleving door mensen te betrekken bij natuur, landschap en duurzaamheid. Dit doen we door kinderen en volwassenen te raken in hoofd (denken), hart (voelen) en handen (doen).

 

 

bestaat uit een vereniging en een stichting. De vereniging bestaat uit 178 afdelingen met zo'n 20.000 leden. De stichting beslaat 11 provinciale kantoren en een landelijk bureau met zo'n 100 professionals.

 

 

draagt bij aan het behalen van provinciale, gemeentelijke en regionale beleidsdoelen door vanuit natuurbeleving de verbinding naar belangrijke en actuele maatschappelijke thema’s - zoals klimaat, energie, water, sociale cohesie, gezondheid, duurzaam voedsel en duurzame recreatie - te maken.

 

 

betrekt mensen thuis, op school, in de wijk en in de natuur. Binnen de branche van natuur- en milieueducatie is IVN de grootste groene informele opleidingsorganisatie van Nederland. De activiteiten van IVN hebben een direct en indirect bereik van jaarlijks vele miljoenen Nederlanders die kennismaken met allerlei aspecten van natuur en duurzaamheid, gerelateerd aan maatschappelijke thema’s.

 

Scholen voor Duurzaamheid 

IVN Fryslan

IVN Fryslan

Anja Dijkstra / a.dijkstra@ivn.nl

T. 06 - 1551 9669

website

IVN Groningen

IVN Groningen

Monique Pas / m.c.pas@ivn.nl

T. 06 - 4632 2370

website

IVN Drenthe

IVN Drenthe

Kees Siderius / k.siderius@ivn.nl

T. 06 - 4637 0756

website

IVN Overijssel

IVN Overijssel

IVN Overijssel | overijssel@ivn.nl

T. 06 - 124 72 155

website

IVN Gelderland

IVN Gelderland

IVN Gelderland / gelderland@ivn.nl

T. 026 - 351 2927

website

IVN Flevoland

IVN Flevoland

Anna Bilker | a.bilker@ivn.nl

T. 06 - 46 19 47 37

website

IVN Utrecht

IVN Utrecht

Pauline van der Veldt / p.van.der.veldt@ivn.nl

T. 06 - 4673 3990

website

IVN Noord-Holland

IVN Noord-Holland

Pauline van der Veldt / p.van.der.veldt@ivn.nl

T. 06 - 4673 3990

website

IVN Zuid-Holland

IVN Zuid-Holland

Vincent van der Veen / v.van.der.veen@ivn.nl

T. 06 - 11 45 14 53

website

IVN Zeeland

IVN Zeeland

Paulien van het Westeinde / p.vantwesteinde@ivn.nl

T. 06 - 20 66 14 26

website

IVN Noord-Brabant

IVN Noord-Brabant

IVN Noord-Brabant / brabant@ivn.nl

T. 0411 - 61 4111

website

IVN Limburg

IVN Limburg

Thea Jetten / t.g.m.jetten@ivn.nl

T. 06 - 2953 8655

website

IVN 



Instituut voor natuureducatie en duurzaamheid